Oferta

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą od 2005 roku. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w produkcji oraz sprzedaży skrzynek drewnianych na warzywa i owoce. W produkcji naszych skrzynek wykorzystujemy różne rodzaje drewna, w tym tzw. łuszczka czyli listewki drewniane doskonale nadające się do tego typu celów. Posiadamy trzy główne typy skrzynek na warzywa oraz dwa typy skrzynek drewnianych na owoce. Na życzenie Klienta możemy wykonać skrzynki o innych wymiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszą firmą.

Podczas produkcji skrzynek używamy tylko drewna dobrej jakości dzięki czemu cechują się one wysoką wytrzymałością. Skrzynki z drewna potrafią służyć przez wiele lat oraz w przeciwieństwie to tych wykonanych z tworzyw sztucznych są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Jest to najlepszy rodzaj skrzynek do transportu oraz przechowywania warzyw i owoców.

Firma "DREWKUL" posiada w ciągłej sprzedaży:

SKRZYNKI   na   OWOCE   i   WARZYWA

SKRZYNKA NA WARZYWA: PORA , KALAFIORA. KAPUSTĘ

Wymiar: 595 x 395 x 170 mm

Por, kapusta, kalafior

SKRZYNKA NA WARZYWA: SAŁATĘ

Wymiar: 595 x 395 x 170 mm

Sałata

SKRZYNKA NA WARZYWA: RZODKIEWKĘ , KALAREPĘ

Wymiar: 595 x 395 x 120 mm

Rzodkiewka, kalarepa

SKRZYNKA DREWNIANA OWOCE: JABŁKO, GRUSZKĘ

Wymiar: 495 x 295 x 200 mm

Jabłko, gruszka

SKRZYNKA DREWNIANA OWOCE: CZEREŚNIĘ, WIŚNIĘ , ŚLIWKĘ

Wymiar: 395 x 295 x 130 mm

Wiśnia, śliwka

WYKONANIE:

Skrzynki wykonane są z drewna liściastego ( topola, osika ), narożniki z drewna liściastego lub iglastego ( brzoza, olcha, sosna).
Całość skrzynki zszywana jest drutem.

Skrzynki na owoce lub warzywa wykonujemy również pod indywidualne zamówienie klienta.

Zapraszamy do współpracy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - DREWKUL - skrzynki drewniane na warzywa i owoce. Projekt i realizacja: Internet Media Polska